Доценко Валентина Олександрівна

Інформація для випускників
Випускний 2018

Випускний 2018

Випускний у школі – звичайно, важлива подія, яка має запам’ятатися на все життя

Дорогі випускники! Ось і настав цей радісний, веселий і водночас сумний день. Сьогодні ви прощаєтесь з рідною школою, затишними класними кімнатами, гомінкими шкільними коридорами, щирими друзями, із своїми мудрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Попереду – незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка в шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці. Знайти себе, вирости і вижити, бути завжди людиною.

Сьогодні, перебуваючи на спільній дорозі, пам’ятайте, що вже взавтра перед вами постане відповідальний вибір, і кожен з вас повинен обрати власну стежину, можливо й нелегку. Тож зробіть цей вибір, мужньо і впевнено оберіть свою Долю і завжди пам’ятайте, що тільки сама людина є творцем власного щастя.

Альбом: Випускний 2018
Web-адреса: dvorichna-lyceum.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10218 | Переглядів: 48Дата публікації: 11:40 30.06.2018
Версія для слабо- зорих