Доценко Валентина Олександрівна

Інформація для випускників
Святкуємо День знань!

Святкуємо День знань!

1 вересня 2018 року школа відкрила свої двері для нових учнів!

1 вересня в нашій школі пролунав перший дзвінок, означивши початок нового навчального року. Знову вулиці села розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Це День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Визначальним він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться робити свій життєвий і професійний вибір.

Тож щиро вітаємо всіх учнів, вчителів, батьків з Першовереснем! Хай цей день буде вдалим, радісним і добрим, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання нового, ще незвіданого.

Бажаємо усім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

Web-адреса: dvorichna-lyceum.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10237 | Переглядів: 66Дата публікації: 15:08 01.09.2018
Версія для слабо- зорих